اخبار شهر و شهرستان آرشیو اخبار
خانه ملت 1397/02/30
حسینی در نطق میان دستور بیان کرد: انتقاد از اقدام وزارت راه در انتقال اداره کل راه و ترابری مستقر در شاهرود به سمنان
سرویس صحن نماینده مردم شاهرود و میامی درمجلس با بیان اینکه اولویت اول کشور حفظ وحدت و انسجام ملی است، گفت: طرح انتقال اداره کل راه و ترابری مستقر در شهرستان شاهرود به مرکز استان تجمعات اعتراض آمیز را در سطح شهرستان رقم زد.
 ١٧:٢٥ - يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٣متن کامل >>
ایرنا 1397/02/26
دولت ها کاری برای مردم شاهرود انجام ندادند
شاهرود - ایرنا - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت : دولت ها پس از انقلاب اسلامی هیچ کار زیربنایی و ویژه ای برای مردم شاهرود انجام نداده اند.
 ١٦:٣٢ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٣متن کامل >>
مهر 1397/02/28
اداره کل راه حیثیت مردم شاهرود
خواستار حفظ حیثیت مردم شاهرود هستیم
 ١٦:٢٦ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ١متن کامل >>
ایرنا 1397/02/29
نمایشگاه شکوه هنر درشاهرود گشایش یافت
شاهرود- ایرنا- نمایشگاهی شکوه هنر به مناسبت نکوداشت روز موزه و هفته میراث فرهنگی با هدف شناساندن هنر تکوک یا ریتون های باستانی ایران جمعه شب در موزه شاهرود گشایش یافت
 ١٦:٢٦ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهر 1397/02/26
گردهمایی حفظ اداره کل راه وترابری استان در شاهرود برگزار شد
شاهرود-جمعی از مردم شاهرود برای حفظ اداره کل راه و ترابری استان در این شهرستان گردهم آمدند تا نگرانی خود را درباره شائبه انتقال این اداره کل به مرکز استان نشان دهند.
 ١٦:٢٤ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٢متن کامل >>
آگهی آرشیو
امور فرهنگی
نظم نوین جهانی
ترجمه مير محمود نبوي
 ٠٣:٥٤ - شنبه ٢٦ دی ١٣٨٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهي تبليغاتي
 
همشهری عزیز ، آیا میدانید با ارسال ایمیل به آدرس info@shahroodiha.ir و درخواست اشتراک اخبار شاهرود ، بسادگی میتوانید در اسرع وقت از اخبار شهرمان آگاه شوید . لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمائید !
اخبار > رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود: شاهرود فاقد سالن ورزشی استاندارد است/ افتتاح ۲ طرح به زودی


  چاپ        ارسال به دوست

مهر 1396/10/10

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود: شاهرود فاقد سالن ورزشی استاندارد است/ افتتاح ۲ طرح به زودی

مجید محمدی - کراپ‌شده
.jwplayer{ display: inline-block; } شاهرود - رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود، با بیان اینکه این شهرستان سالن مناسب برگزاری مسابقات ندارد، گفت: دو میلیارد تومان برای سالن ورزشی چند منظوره جدید التاسیس شاهرود اختصاص یافته است.

مجید محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدار اخیر مسئولان شاهرود با وزیر ورزش و جوانان، ابراز داشت: در شاهرود سالن استاندارد برای برگزاری مسابقات ورزشی وجود ندارد و تیم ها ناگزیرند از امکانات دانشگاه‌ها استفاده کنند که این مراکز نیز در وهله نخست خدمات را به کارکنان و دانشجویان خود ارائه می‌دهند لذا در این دیدار به دستور وزیر یک میلیارد تومان از اعتبارات ملی و یک میلیارد تومان دیگر به‌صورت استانی درمجموع دو میلیارد تومان برای ساخت سالن ورزشی استاندارد چند منظوره شاهرود منظور شد.

وی بابیان اینکه در سال جاری۷۰۰میلیون تومان اعتبار ملی و ۴۰۰ میلیون نیز اعتبار استانی برای سالن سه‌هزارنفری شاهرود پیش‌بینی‌شده است، افزود: برای ساخت سالن سه‌هزارنفری سال ۸۸ یک میلیارد تومان به‌صورت استانی هزینه شد که به دلیل منظور نشدن اعتبارات ملی واگذاری زمین دو هکتاری در این پروژه صورت نگرفت لذا پیگیر زمین مناسب در مجاورت سالن برای پارکینگ نیز هستیم.

اختصاص اعتبار برای سالن ۳۰۰۰نفری شاهرود

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود بابیان اینکه به دستور وزیر فاز نخست استادیوم ۱۵هزار نفری به ظرفیت پنج هزار نفر در پایان سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: اعتبار این استادیوم در ردیفی قرار دارد که اگر پیمانکار بتواند منابع را به‌درستی جذب کند امکان افزایش این اعتبار تا شش میلیارد تومان نیز وجود دارد اما در حالت کنونی با پیش‌بینی سه میلیارد تومان اعتبار می‌توان فاز اول آن شامل زمین چمن، پیست دو و میدانی، تأسیسات نور و رختکن و سالن مدیریت را به اتمام رساند.

محمدی در ادامه تصریح کرد: در دیدار با وزیر ورزش و جوانان ساخت زمین چمن مصنوعی بزرگ به ابعاد ۷۰ در ۱۰۰ متر حدود هفت هزار مترمربع از طریق مشارکت وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش برای میامی پیش‌بینی شد و همچنین در دهستان فرومد نیز احداث زمین ورزشی به‌صورت مشارکتی در دستور کار قرار گرفت.

وی بابیان اینکه در صورت تخصیص اعتبارات لازم تا پایان سال ۹۷ طرح‌های نیمه‌تمام به بهره‌برداری خواهد رسید، تصریح کرد: در دیدار با وزیر ورزش دوتخته تشک کشتی و دوتخته تشک تاتامی در اختیار دو شهرستان شاهرود و میامی قرار گرفت و همچنین مبلغ ۴۰ میلیون تومان نیز برای کمک مالی به هیئت‌های ورزشی اختصاص یافت.

اختصاص ۶۰۰میلیون تومان اعتبار به سالن ورزشی بیارجمند

رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود به بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از شهر بیارجمند نیز اشاره و بابیان اینکه پروژه استخر این شهر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز داشت: یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان از اعتبارات  سفر ریاست جمهوری به استان برای احداث استخر در بخش بیارجمند پیش بینی شد که بودجه آن تخصیص کامل دارد بنابراین اگر پیمانکار سرعت عمل بیشتری را نشان دهد می‌توانیم سال آینده شاهد به بهره‌برداری رسیدن آن باشیم.

محمدی بابیان اینکه برای سالن یک هزارنفری بیارجمند نیز ۶۰۰میلیون تومان اعتبار ملی پیش‌بینی‌شده است، تصریح کرد: ۵۰ درصد ساخت این سالن از طریق مشارکت شورا، شهرداری و خیران تأمین می‌شود و همچنین برای ساخت زمین چمن مصنوعی نیز اعتبار ملی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان پیش‌بینی‌شده است.

وی افزود: از ردیف بودجه‌های استانی زمین چمن مصنوعی برای روستای خانخودی بااعتبار ۲۵۰میلیون تومان پیش‌بینی شد که تاکنون ۲۱۳ میلیون تومان آن تخصیص پیداکرده و امیدواریم به‌محض آنکه خزانه اجازه دهد عملیات مناقصه را برگزار و  زمین‌ساخته شود؛ از سوی دیگر سالن مدیریت بحران شهرداری بیارجمند برای انجام کاربری ورزشی کف‌پوش مناسب ندارد که در بازدید اخیر مدیرکل ورزش و جوانان ۲۰ میلیون تومان برای این امر مساعدت شد.

محمدی بابیان اینکه سه میلیارد و ۱۴۰میلیون تومان اعتبارات تملک دارایی شاهرود است، ابراز داشت: بخشی از این اعتبارات از محل  ۲۷ صدم درصد اعتبارات عمرانی کشور و بخش دیگر آن از منابع استانی تأمین‌شده که از ۲۷۰ میلیون تومان اعتبار مصوب برای تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی تاکنون ۹۰ میلیون تومان تخصیص پیداکرده است و امیدواریم بتوانیم با این میزان بخشی از عمران و آبادانی سالن‌های ورزشی را به‌روز کنیم


١٠:٣٧ - يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٦٩٤٠    /    تعداد نمایش : ١٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
رویدادها
» ساعت و تاریخ » اوقات شرعی » وضعیت آب و هوا
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
weather.ir is down
صفحه اصلی|اخبار|درباره شاهرود|پيوندها|پیش بینی هوا|آلبوم ها|تماس با ما|درباره ما